0464 253 40 40

bilgi@divinas.com.tr

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 20:00

Blog ve Haberler
Anasayfa Blog ve Haberler

Bizden son haberlere ve duyurulara buradan ulaşabilirsiniz.

Gelinlik Seçmenin Püf Noktaları

En güzel gelinlik, gelin adaylarının vücutlarındaki kusurları kapatmalı ve onları adeta prenseslere benzeyen bir görüntüye kavuşturmalıdır. Bu nedenle gelinlik seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken bazı noktaları mutlaka göz önünde bulundurmak gerekiyor. En doğru ve hayallerinizdeki gelinliği bulmak için her beğendiğiniz modeli tercih etmeyin. Mutlaka vücut özelliklerinizi de göz önünde bulundurun.

Vücut Tipinize Uygun Gelinlik Seçme İpuçları

Hayallerinizdeki gibi zarif bir gelin olmak istiyorsanız, vücut tipinize en uygun gelinlik modeli bulmanız şart! Öyle ki her kadın kendini içerisinde melekler gibi ve rahat hissettiği gelinlikleri tercih etmek ister. Peki vücut tipine uygun gelinlik nasıl seçilir? Gelinlik seçerken dikkat edilmesi gereken püf noktalar nelerdir? Merak edenler için işte detaylar…

Hangi Gelinlik Size Daha Yakın?

Düğününüze ramak kala hangi gelinliği seçeceğiniz konusunda büyük bir kararsızlığa düşebilirsiniz.Aslına bakıldığında bu, çok uzun zaman öncesinden verilmesi gereken bir karardır.  Farkına varmadan hata yapmamak için gelinlik seçiminde dikkat edilmesi gereken püf noktaları en iyi şekilde değerlendirmek gerekiyor. Özellikle de kendi kişiliğinize ve fiziğinize uygun gelinlik tarzını bulmakta zorlanıyorsanız vereceğimiz tavsiyeleri değerlendirmenizi öneririz.

1

Bizi Arayın 0464 253 40 40

Bizi Arayın 0464 253 40 40

Müftü Mah. Cumhuriyet Cad. No:290/B Türk Telekom Karşısı Merkez / RİZE
0464 253 40 40
bilgi@divinas.com.tr
Bu site DumanSoft internet hizmetleri tarafından hazırlanmıştır.